herb ORKAN CHORZEMIN
HELIOS CZEMPIŃ   ORKAN CHORZEMIN

2015-04-26, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

Nasz zespół najwyraźniej złapał kryzys formy, gdyż nie przypomina on zespołu, do którego kibice zdążyli się przyzwyczaić i to nie chodzi nawet o wynik lecz o styl jaki nasi zawodnicy prezentują. Zespół Heliosa zawsze cechowała waleczność i zaangażowanie w walkę o każdy metr boiska, a tego najbardziej od kilku spotkań brakuje, do tego dochodzi brak skuteczności i to bezpośrednio przekłada się na wyniki. Mecz z Chorzeminem wyglądał podobnie jak kilka ostatnich meczy tzn. niby gramy i walczymy nawet stwarzamy po kilka sytuacji bramkowych jednak to nie jest to o co chodzi trenerowi i zawodnikom. Nasz zespół musi jak najszybciej wrócić do tego co prezentował przed sezonem i w pierwszym meczu tej rundy. Pierwsza połowa nie była zbyt ciekawa i to goście mieli lekką przewagę, chociażby w rzutach rożnych. Nasz zespół stworzył kilka groźnych sytuacji jednak nie były to klarowne sytuacje do zdobycia gola. Po przerwie zaczęło się bardzo dobrze, najpierw Sz.Wichtowski wykorzystał prostopadłe podanie od M.Roszaka i wygrał pojedynek sama na sam z bramkarzem, po chwili K.Sarbinowski mógł podwyższyć na 2:0 gdy pozostawili go bez opieki w polu karnym zawodnicy gości jednak nasz zawodnik trafił w poprzeczkę. Później nasi zawodnicy popełnili błąd przy wyrzucie z autu przeciwnika i w polu karnym otrzymał piłkę zawodnik Chorzemina, który płaskim technicznym strzałem po ziemi pokonał R.Mikałajczyka. Kilkanaście minut później nasz zespół nadział się na kontrę i ten sam zawodnik również technicznym strzałem z 16 metra po raz drugi pokonał naszego bramkarza. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i trzy punkty pojechały do Chorzemina.

Już w piątek czeka nas trudne wyjazdowe spotkanie na ciężkim terenie w Kaszczorze. Wszystkich kibiców i sympatyków zapraszamy.